Gerbiami Gimnazijos ir Šakynos skyriaus mokiniai, mokinių tėveliai,

pasirodė pirmasis sniegas, artėja gražiausios metų šventės, baigiasi pirmasis trimestras. Labai prašau visų Jūsų atidžiai  panagrinėti I trimestro rezultatus – ar jie jus tenkina . Visada siekime daugiau, niekada nesakykime „Gerai kaip yra“. Mokykla skatina mokinius  stengtis daryti asmeninę pažangą (net įteikiamos piniginės premijos), todėl visi pagalvokime ar viską  padarėme, kad rezultatai būtų geri, o jei ne viską – pats metas dabar ieškoti to priežasčių. Bendrai ieškokime susitarimų, bendromis pastangomis siekime, kad rezultatai mus visus džiugintų.
Trimestras nebuvo lengvas, nes ir epidemija rodė ragus, kai kada teko grįžti prie nuotolinio ugdymo, kas tikriausiai nepadėjo pasiekti  geresnių rezultatų.
2021 m. lapkričio 18 d. Valstybės lygio  ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovas priėmė sprendimą Nr. V – 2621, kuriame nurodė, kad nuo 2021 m. gruodžio 1 dienos mokiniai, ugdomi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, ir kiti vyresni nei 6 metų asmenys švietimo įstaigose uždarose patalpose dėvėtų medicinines veido kaukes arba respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Kaukių leidžiama nedėvėti vaikams ir  kitiems asmenims sportuojant, taip pat neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali. Priešmokyklinio ugdymo vaikai taip pat turi užsidėti kaukes, jei jie susiduria ,eidami į valgyklą, sporto salę ar kitas vietas, su kitais srautais. Kaukėmis turi pasirūpinti vaikų tėveliai. Jei kaukė suplyštų, mokinys ją pamestų, gimnazija ar skyrius visada turės kaip pagelbėti vaikui.
Rūpinkimės savo saugumu visi.


Gruzdžių gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas