Boksas

Gerb. Mokiniai,

pavasarį išreiškėte norą lankyti bokso būrelį. Vasarą susisiekiau su  Šiaulių regiono bokso populiarinimo asociacija, tarėmės kaip surasti trenerį, kuris vestų šiuos būrelius. Rugsėjo 24 ir 25 dienomis bokso treneris kviečia į parodomuosius užsiėmimus. Kas negalės tomis dienomis, parodomieji užsiėmimai dar vyks ir spalio 1 ir 2 dienomis. Užsiėmimai vyks gimnazijos kiemelyje ir aikštyne, o esant labai blogam orui – gimnazijos sporto salėje.
Užsiėmimų laikas  nuo 16.00 val. iki 18.00 val. Bokso užsiėmimus ves treneris Vytautas Binkis. Jo kontaktinis telefonas – 865770130, apie užsiėmimus galima sužinoti bokso populiarinimo asociacijos Facebook paskyroje.

Į pirmuosius užsiėmimus pasikvieskite tėvelius, draugus. Jie pakalbės su treneriu, pamatys ko Jūs mokysitės užsiėmimų metu, gal ir patys panorės lankyti būrelius. Tada galutinai pasimatys kiek norinčių yra lankyti bokso užsiėmimus. Atvykti reikia su sportine apranga. Daugiau kol kas nieko nereikia. Treneris laukia Jūsų.


 


Direktorius