Pradinių klasių mokinių padėkos diena

Gegužės 30 d. – paskutinė mokslo metų diena pradinių klasių mokiniams.

Miestelio kultūros centre vykusiame renginyje šią dieną pagyrimo raštais buvo apdovanoti gabiausi pradinių klasių mokiniai, taip pat aktyviausiai įvairiuose konkursuose dalyvavusieji, pasiekę didelę asmeninę pažangą. Pagyrimo raštus įteikė gimnazijos direktorius J. Vasiliauskas. Pavaduotoja V. Motiejūnienė įteikė gimnazijos mokinių prezidentės įsteigtą prizą pirmokų klasei, kuri aktyviausiai dalyvavo seniūnų tarybos organizuojamuose renginiuose. Vėliau mokiniai stebėjo Šiaulių dramos tearto ,,Birbironas“ spektaklį apie sveiką mitybą. Nuotaikingi personažai, linksmos dainelės suteikė ne tik daug džiaugsmo, bet ir suteikė žinių apie sveiką mitybą.

Pradinukai jau iškeliavo pasitikti vasaros.

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)