Padėkos diena

Trečiadienį gimnazijos bendruomenė rinkosi Kultūros centrą ir šventė Padėkos dieną.

Renginio šeimininkai – I klasės gimnazistai – visiems dovanojo skambias dainas ir šokius. Kaip ir kiekvienais metais, gimnazijos vėliava buvo perduota direktoriui J. Vasiliauskui. Direktorius padėkos raštais apdovanojo asmeninę pažangą padariusius mokinius. Olimpiadų, konkursų nugalėtojams buvo įteikti Švietimo ir sporto skyriaus diplomai. Neliko užmiršti ir geriausi mokyklos sportininkai – mokytojas A. Šlikas jiems įteikė kūno kultūros ženklelius. Šaunios vedėjos visų mokinių vardu dėkojo mokytojams ir techniniam personalui. Palinkėję vieni kitiems puikių vasaros atostogų, atsisveikinome. Susitiksime jau rudenį.

Greta Pienytė
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)