Trečiokai išbando EMA pratybas

Nuo šių mokslo metų pradžios gimnazijos trečiokai dirba ne tik su tradicinėmis spausdintomis pratybomis, bet ir su elektroninėmis EMA pratybomis.

EMA – tai pirmosios Lietuvoje elektroninės ir spausdintos pratybos, suteikiančios galimybę diferencijuoti mokinius pagal jų gebėjimus bei individualiai skirti jų pasiekimų lygį atitinkančias užduotis. Mokinius sudomina ir įtraukia interaktyvios užduotys bei motyvavimo sistema. Užduočių rinkiniai skirti skirtingų pasiekimų mokiniams, sudaryta galimybė sudaryti individualius užduočių rinkinius. Yra vertinimo instrukcijos mokytojui. EMA užduotyse pateikiamos situacijos, susijusios su artimiausia vaiko aplinka. Trečiokai šiais metais išbando pasaulio pažinimo elektronines pratybas. Mokiniai jau atliko pirmos temos užduotis. Užduotis mokiniai atlieka mokykloje ir namuose. Yra sudaryta galimybė pataisyti neteisingai atliktas užduotis ir tik po to mokytoja įvertina darbą.

A. Mykolaitienė