Raštingumo diena gimnazijoje

Rugsėjo 8 dieną visi 2 – IV klasių mokiniai rašė diktantą, skirtą Tarptautinei raštingumo dienai.

Raštingiausi gimnazijos mokiniai rugsėjo 14 dieną buvo apdovanoti. Geriausiai diktantą parašė šie mokiniai: Gabrielė Grudikytė, 2 kl., Gabija Mazelskytė, 2 kl., Gabija Girdžiūtė, 2 kl., Gabrielė Adomaitytė, 3 kl., Augustė Kaminskaitė, 3 kl., Otilija Marija Venclovaitė, 3 kl., Deividas Šimalis, 3 kl., Viltė Atstopaitė, 4 kl., Amelija Jašiskytė, 4 kl., Ieva Mumgaudytė, 4 kl., Domas Liupšys, 4 kl., Evelina Izonytė, 4 kl., Rimvydas Šabanas, 5 kl., Kornelijus Akstinas, 5 kl., Ugnė Jasiškytė, 5 kl.,Almantė Liupšytė, 6 kl., Lina Petrauskaitė, 6 kl., Dovydas Žilinskas, 7 kl., Gabrielė Buivydaitė, II gimn. kl., Agnė Stankaitytė, II gimn. kl., Vanesa Zubauskaitė, II gimn. kl., Laura Petrauskaitė, IV gimn. kl., Gintarė Stankaitytė, IV gimn. kl. Džiugu, kad gimnazijoje mokosi nemažai raštingų mokinių. Tikimės, kad kitais mokslo metais jų bus dar daugiau.Dėkojame pradinių klasių mokytojoms: Eglei Mumgaudienei, Ingridai Jašiskienei, Aurelijai Mykolaitienei – už aktyvų dalyvavimą renginyje, skirtame Tarptautinei raštingumo dienai.

Lietuvių kalbos mokytojos