Kūrybinis projektas „Liepsnojantis rudens medis“

Kelias dienas be perstojo pliaupęs lietus neleido mums vykdyti kūrybinį projektą „Liepsnojantis rudens medis“. Laimei, antradienį niūrūs debesys išsisklaidė, pro juos saulė pasiuntė šiltą šypsnį  ir gimnazijos mokiniai, susispietę į būrelį, patraukė į miestelio Nepriklausomybės aikštę.

Patogiai įsitaisė ant suoliukų ir kūrybinis procesas prasidėjo… Tekstuose ir dailės darbuose turėjo dominuoti rudeniškomis  spalvomis liepsnojantis medis. Kūrybinei kibirkštėlei įsižiebti padėjo auksiniu apdaru pasipuošę aikštėje augantys klevai, drebulės ir šimtametis ąžuolas.  Mintys liejosi popieriaus lapuose… Vėliau jos skambėjo mokinių lūpose. Eilės apie rudens grožį, metų laikus, medžių džiaugsmą ir vienatvę. Piešiniuose lyg tikri puikavosi įvairiausių spalvų rudeniniai lapai. Renginio pabaigoje kūrėjai skanavo Livetos ir Gustės keptą obuolių pyragą. Integruotas lietuvių ir anglų kalbų, dailės bei technologijų projektas baigėsi, bet kitais mokslo metais jis vėl mus pakvies kurti.

Lietuvių kalbos mokytojos
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)