Penktokų karjeros diena

Penktokai lankėsi UAB „Baltik vairas“. Ši bendrovė yra didžiausia dviračių ir e-dviračių gamintoja Šiaurės Europos regione.

Gamybos technologė mokiniams išsamiai papasakojo apie gamyklos istoriją nuo 1948 m. iki šių dienų. Jie sužinojo, kaip naujausios technologijos įtakojo dviračių gamybos procesą. Mokinius labai sudomino modernūs kompiuterizuoti dviračių gamybos įrengimai: darbuotojui tereikia užprogramuoti ir jie atlieka įvairias dviračių gamybos operacijas. Lankydamiesi UAB“Baltik vairas“ penktokai susipažino su daugeliu profesijų.  Sužinoję, kaip gaminami dviračiai, mokiniai dar nuvyko į Chaimo Frenkelio vilą, kur dalyvavo įdomioje pamokoje “Dvaro mada“ .  Penktokai sužinojo, kuo įdomus muziejininko darbas, o norint juo  tapti , turi domėtis istorija, archeologija, geografija ir t.t. Kupini įspūdžių, žinių ir geros nuotaikos mokiniai grįžo namo.

Klasės auklėtoja R. Lukauskienė

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)