Pavasaris tikrai atėjo

7-os  klasės mokiniai ir biologijos mokytoja Albina tuo galėjo įsitikinti, 2018-04-13 aplankę Šiaulių Universiteto botanikos sodą. Pamokoje mokiniams buvo suorganizuota edukacinė programa “Augalų detektyvai”.

Nors daug augalų po žiemos miego dar “neatsibudę”,turėjome į ką akis paganyti. Jau galėjome pasigrožėti  žydinčiais krokais, snieguolėmis , scylėmis. O kiek dar visžalių augalų traukė mūsų akį…
Mokiniai pasidalino į grupes ir komandomis ieškojo augalų, augančių visoje botanikos sodo teritorijoje. Programos koordinatorė ir mokytoja vos spėjo dalinti atpažintų ir turinčių atpažinti augalų nuotraukas.
Matėsi  mokinių  didelis susidomėjimas, atlapos striukės ir raudoni skruostai .
              Kiek pailsėję ir pasivaikščioję, judėjome link namų su praturtinta augalų įvairove.