Popietė ,,Aš, mamytė ir knyga“

Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.

Artėjant šiai gražiai šventei antrokėliai lankėsi Gruzdžių miestelio bibliotekoje, kur vyko popietė “Aš, mamytė ir knyga”. Bibliotekos darbuotojos L. Šufinskienė ir J. Jasiškytė pasidalino prisiminimais apie savo vaikystės knygas. Martyno mamytė Kristina vaikams skaitė pasaką apie neklaužadą peliuką. Viltės mamytė Ligita kalbėjo apie tai, jog pasakas galime ne tik skaityti, bet ir klausyti jų įrašų, parodė, kokios buvo vinilinės plokštelės. Mamytė Ligita G. pamokė vaikus, kaip galime vaidinti, žaisti pasakas. Popietė buvo smagi ir emocinga.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Mumgaudienė

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)