Gruzdžių gimnazijos mokiniai – respublikinės konferencijos dalyviai

ŠPRC vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Ugdymo karjerai kompetencijų tobulinimo situacija ir problemos“. Joje dalyvavo ir gražus būrys mūsų gimnazistų bei mokytojos Ineta ir Vita.

Konferencijos pradžioje buvo apdovanoti projekto „Planuoju ateitį“ dalyviai. Gintarė projekto konkursui buvo pristačiusi sukurtą eilėraštį ir logotipą. Už kūrybinius sumanymus ji pelnė padėkos raštą ir dovanėlę.  Kol mokytojai skaitė pranešimus, mokiniai dalyvavo veiklinimo užsiėmimuose. Juose įdomios veiklos tikrai netrūko: mokiniai turėjo galimybę susipažinti su apskaitininko ir kasininko, sekretoriaus, odos gaminių gamintojo, smulkiojo verslo organizatoriaus specialybėmis. Mėgstantys siūti galėjo gilintis  į siuvinių gamintojo profesijos subtilybes.

Mokytoja I. Gavorskienė konferencijoje skaitė pranešimą apie efektyvų karjeros ugdymą gimnazijoje.

Ši konferencija – puiki galimybė mūsų mokiniams susipažinti su įvairiomis profesijomis, planuoti savo karjerą.

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)