Svečiai iš Naujosios Akmenės

Gegužės 16 d. pas mūsų mokyklos trečiokus apsilankė svečiai iš Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazijos. Atvyko šios mokyklos trečiokai su savo mokytoja Jolita Bružiene.

Skirtingų mokyklų trečiokų draugystė užsimezgė dar ankstyvą pavasarį. Ir vieni, ir kiti trečiokai šiemet per lietuvių kalbos pamokas mokėsi rašyti laišką. O kaip geriau išmoksi, jei ne rašydamas tikrą laišką, tikram asmeniui. Trečiokų mokytojos nutarė, kad vaikai gali vieni kitiems parašyti tikrus laiškus. Tai ir buvo atlikta. Vėliau mokiniai su mokytojomis sugalvojo, kad laikas susitikti kurioje nors mokykloje. Tad šį kartą pirmieji į svečius išsiruošė Naujosios Akmenės mokinukai.  Kiek buvo džiaugsmo ir nerimo, laukiant svečių. Pagaliau susitikus ir pamačius laiško draugą, nerimas atslūgo. Tarpusavyje mokiniai jėgas išmėgino protų mūšyje, žaidė kvadratą mokykos stadione, kitus žaidimus. Klasėje vieni kitiems dainavo daineles, apsikeitė dovanėlėmis. Mūsų mokyklos trečiokai sulaukė kvietimo atvykti į Naująją Akmenę ir pratęsti draugystę. Jau su nekantrumu jos laukia.

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)