5 klasės mokinių karjeros diena

Gruzdžių gimnazijos 5 klasės mokiniai ketvirtadienį, spalio 11d., aplankė Gruzdžių miestelio prekybos centrą ,,Norfa“ Pardavėja Rita Puzirevskienė,  Arno Puzirevskio mamytė,   labai gražiai mokiniams papasakojo apie  prekybininko profesiją . Parodė visas  prekybos centre esančias patalpas, supažindino su jų paskirtimi. Po to mokiniai  važiavo į Verbūnų duonos kepyklą susipažino su  duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Kiekvieną, tarsi namiškį, maloniai sutiko  ir papasakojo apie rugių sėjimą, kūlimą, malimą, duonos raugimą ir užmaišymą. Susipažinome su   duonos kepimo papročiais. Kiekvienam buvo suteikta  galimybė paragauti  pačios skaniausios duonelės ir pyrago. Dėkojame Vidai Sabaliauskienei, Viliaus Sabaliausko mamytei, už suteiktą galimybę susipažinti su duonos  kepėjo profesija.

5 kl.auklėtoja Rima Bernotienė