Didysis Knygų pristatymo konkursas Gruzdžių A. Griciaus bibliotekoje

Lapkričio 7 dieną Gruzdžių A. Griciaus bibliotekoje vyko Didysis Knygų pristatymo konkursas. Atrankiniame ture skaitytas knygas pristatė Gruzdžių A. Griciaus ir Kurtuvėnų bibliotekų atstovai, Gruzdžių gimnazijos mokiniai. Pažiūrėjusi nuotaikingus perskaitytų knygų pristatymus, komisija nusprendė, kad lapkričio 7 d. į regioninę atranką, kuri bus Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje, vyks šie mokiniai:

Deividas Šimalis, 4 kl. (Jocko Willink ,,Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio“);
6 kl. komanda (Šatrijos Ragana ,,Vyšnios“ ir kitų kūrinių personažai);
Marija Jasiškytė, Martyna Šufinskaitė, Matas Mikalauskas, IV gimn. kl. (Stiveno Kingo mistinės būtybės).
Tegul sėkmė lydi mūsų gimnazijos mokinius ir regioniniame ture!

Lietuvių kalbos mokytoja V. Bernotienė