Ir pas mus obuoliais lijo…

Lapkričio 14 dieną gimnazijoje vyko integruota veikla „Obuolys“, organizuojama ekologinės grupės. 1, 5  ir  6-ų klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurias sukūrė mokytojai.

Pališaitienės pamokose, naudodami matematinius skaičiavimus, mokiniai skaičiavo obuolių masę, rado obuolių masės vidurkį. Gamta ir žmogus pamokoje su mokytoja D. Jonkiene mokiniai išmatavo obuolio svorį niutonais. Panaudoję svirtines svarstykles, sužinojo obuolių masę. V.Bernotienės vadovaujami šeštokai lietuvių kalbos pamokoje kūrė trumpas istorijas, kurių herojus –sukirmijęs obuolys.

Nepraleidom ir meno sričių. V. Baranauskienė per dailės ir technologijų pamokas , I. Jašiskienė su mokiniais kūrė meną. Pagal pateiktas obuolių kompozicijas, naudodami įvairią techniką, 1, 5, ir 6-okai „pabėrė“ obuolius ant lapo. Pritrūkus popieriaus lapų, buvo naudojamos ir audinių skiautės.

Veiklom pasibaigus galime pasidžiaugti mokinių darbais, kurie iškabinti gimnazijos vestibiulyje.

Ekologinės grupės vadovė A. Vaidinauskienė

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)