„Knygvežiukas veža“

Gruzdžių gimnazijos bibliotekoje lankėsi Šiaulių Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus darbuotojai.  Penktų ir šeštų klasių mokiniams jie pristatė projektą „Knygvežiukas veža“.

Projekto tikslas – skatinti  vaikų skaitymą ir su juo susijusius įgūdžius. Bibliotekos darbuotojai parengė edukacinę programą, skirtą 5–6 klasių mokiniams. Užsiėmimo metu  vaikai dalyvavo knygų skaitymo varžybose,  bei išmaniojoje  literatūrinėje  viktorinoje. Mokiniai įsitraukė į aktyvias su skaitymu ir knyga susijusias veiklas, kurios žadino jų susidomėjimą knygomis, norą skaityti,  lavino komandinio darbo įgūdžius,  mąstymą ir kūrybiškumą. Po veiklų nugalėtojai buvo apdovanoti rašikliais ir atšvaitais. Projekto organizatoriai  padovanojo  net septynias  naujas  knygas Gruzdžių gimnazijos bibliotekai.

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)