Konkursas laisvoms mokytojų vietoms užimti

Gruzdžių gimnazija skelbia konkursą laisvoms matematikos (neterminuota) ir lietuvių kalbos (neterminuota) mokytojo pareigoms užimti. Planuojamas lietuvių kalbos mokytojo darbo krūvis – 16 kontaktinių valandų, matematikos mokytojo ­– 19 kontaktinių valandų.  Pageidautina, kad mokytojai turėtų bent vyresniojo mokytojo kvalifikacinę kategoriją.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Gyvenimo aprašymą.
  4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

Pretendentai dokumentus pristato į Gruzdžių gimnaziją (S. Dariaus ir S. Girėno g. 31, Gruzdžiai) sekretoriui arba el. paštu ggimnazija@gmail.com iki 2018-12-12.
Pretendentai atitinkantys reikalavimus bus kviečiami į pokalbį, apie kurio laiką informuosime atrinktus kandidatus.
Informaciją pasitikslinti galima telefonas Nr. 8 41 372 251, 862091264 arba elektroniniu paštu ggimnazija@gmail.com

Planuojama įdarbinimo data: 2019-01-03.
Planuojamas matematikos  mokytojo atlyginimas (prieš mokesčius) už kontaktines valandas ir pasiruošimą pamokoms – 530 Eur.
Planuojamas lietuvių kalbos mokytojo atlyginimas (prieš mokesčius) už kontaktines valandas ir pasiruošimą pamokoms – 660 Eur.
Pastaba: atlyginimo dydis gali skirtis dėl turimos kvalifikacinės kategorijos, turimo pedagoginio darbo stažo, taip pat prisidės nekontaktinės valandos mokyklos bendruomenei.