Išvyka į Naująją Akmenę

Lapkričio 29 d. ketvirtos klasės mokiniai vyko į Naująją Akmenę, kur lankėsi vienintelėje Lietuvoje gamykloje, gaminančioje cementą – ,,Akmenės cementas“.

Tai ir didžiausia cemento gamykla Baltijos šalyse. Ketvirtokai ne tik per pasaulio pažinimo pamokas mokykloje mokėsi apie naudingąsias iškasenas, Lietuvos pramonę, bet ir turėjo galimybę patys pamatyti, kur ir kaip atsiranda ši statybinė medžiaga. Nustebino didžiuliai gamyklos plotai, įrenginiai. Berniukams didelį įspūdį paliko dideli sunkvežimiai, kuriais vežamas cementas. Teko įlipti ir į šilumvežį, kuris gali temti daug vagonų, pripildytų cemento.   Šioje edukacinėje ekskursijoje mūsų mokiniai lankėsi kartu su Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazijos ketvirtokais. Su jais tęsiama draugystė  nuo pernai metų. Pernai trečiokai mokėsi rašyti laiškus, taip buvo rasti bendraamžiai iš Naujosios Akmenės ir tobulinami laiško rašymo įgūdžiai. Pavasarį Naujosios Akmenės mokinukai lankėsi mūsų gimnazijoje. Tad šiais mokslo metais buvo mūsų eilė juos aplankyti. Ketvirtokai lankėsi draugų mokykloje, žaidė įvairius žaidimus, apsikeitė dovanėlėmis.

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)