Kultūros paso renginys – muzikinė pasaka “Kaip ežiukas chorą būrė”

Pradinių klasių mokiniams jau prieinamas Kultūros pasas. Tai — priemonė, leidžianti pradinukams  iki šių metų gruodžio mėnesio dalyvauti Kultūros paso paslaugų rinkinyje siūlomuose renginiuose ir edukaciniuose užsiėmimuose. Šioms reikmėms Švietimo ir mokslo ministerija skiria po 5 Eur kiekvienam 1-4 klasių mokiniui.

Gruodžio 10 d.. visi pradinukai žiūrėjo  muzikinę  pasaką “ Kaip ežiukas chorą būrė”. Tai  – istorija apie vienišą ežiuką, išėjusį į mišką ieškoti linksmumo. Edukacijos metu linksmas daineles atliko miško žvėreliai keliaudami per visus keturis metų laikus. Koncerte vaikai sužinojo, kas yra choras, solistas, dirigentas, choras. Renginį vedė Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas. Daineles atliko – Šiaulių valstybinis kamerinis choras ,,Polifonija”.

Mokytoja R. Lukauskienė