Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“

Vasario 8 dieną  II – IV gimnazinių klasių mokiniai vyko Vilnių  į tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“.

Tris dienas vykusioje parodoje prisistatė Lietuvos universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, kalbų mokymo bendrovės, Lietuvos verslo įmonės. Šių metų parodos „Studijos 2019“ akcentas – karjeros planavimas. „Parodos turinys buvo orientuotas į praktines žinias, kaip įkurti verslą, kaip pasirinkti tarp darbo pasiūlymų, kaip parengti išskirtinį CV, kam reikalingas motyvacinis laiškas, kaip vyksta darbo pokalbis“.
Mokiniai, apsilankę šioje parodoje, turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairiomis studijų programomis tiek  Lietuvoje, tiek užsienyje.  Mokinius individualiai konsultavo profesionalūs karjeros konsultantai, įvairių aukštųjų mokyklų atstovai.

Mokytojos I. Gavorskienė, A. Belskienė