Konferencija „Skaičiaus Pi diena“

2019 m. kovo 13 d. Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre įvyko Šiaulių apskrities moksleivių ir mokytojų  matematikos ir informacinių technologijų darbų bei projektų konferencija „Skaičiaus Pi diena“. Šiais metais konferencijoje dalyvavo 10 mūsų gimnazijos mokinių.  Pristatė savo pranešimus.

Be jokios abejonės, labiausiai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklą atstovavusiais šauniaisiais mokiniais.  III gimn. klasės mokinės Gytė Dominauskaitė ir Gabrielė Pociūtė pristatė pranešimą „Kaip kompiuteriai palengvina gyvenimą”, I gimn. klasės mokiniai U. Norkus ir R. Skėrys pristatė pranešimą „Mobili aplikacija, skirta tarptautinei skaičiaus Pi dienai”, 8 kl. mokinė Evelina Nagytė stendinį pranešimą „Pitagoro medis” ir 6 kl. mokiniai:  Kornelijus Akstinas,  Rimvydas Šabanas ir Justas Gedminas pristatė pranešimą „Skaičius 13”. Stendinį pranešimą pristatė Viltė Bluožytė, Raminta Pienytė „Matematikos istorija”. Mokiniams konferencijai pasiruošti padėjo matematikos mokytojos Rasa Švobaitė, Asta Lengvenienė ir informacinių technologijų mokytoja Ineta Gavorskienė. Po konferencijos apibendrinimo dalyviams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.