Kovo 20-oji-pasaulinė Žemės diena, o mūsų gimnazijoje- patyriminės (STEAM) veiklos diena.

Kovo 20 d. gimnazijoje vyko STEAM diena. Dvyliktos klasės mokiniai kartu su mokytojais vedė pamokas žemesnių klasių mokiniams. Įvairių veiklų metu mokiniai mokėsi spręsti gyvenimiškas ir mokslines problemas. Penktų ir šeštų klasių mokiniai gilinosi į ugnikalnio sandarą, bandė sukurti ugnikalnio maketus bei panaudodami įvairias medžiagas: actą, miltus, indų ploviklį ir sodą – stebėjo ugnikalnio išsiveržimą.

Septintokai atlikę tyrimą apskaičiavo įvairių daržovių tankius bei gamino dirbinius iš antrinių žaliavų. Aštuntokai džiaugėsi veikla lauke, kur palygino nuožulniąsias plokštumas. I-os gimn. klasės mokiniai atliko tyrimą – “Žvilgsnis į vandenį”, o II gimn. klasės mokiniai atliko tyrimą, kurio metu lauke stebėjo kerpes, tyrė oro užterštumą. Viena III gimn. klasės mokinių grupė braižė svyravimų grafikus, o kita kūrė “fontaną”. Vėliau kai kurie mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje “Krintanti žvaigždė”, o likę klasėse žiūrėjo mokomuosius filmus. Šios dienos veiklas 5-8, I-III gimn. klasių mokiniai aptarė 6 pamokos metu, pasidalino mintimis apie tai, ką jau žinojo ir ką sužinojo naujo. Mokiniai kūrė plakatus, kuriuose atsispindėjo kiekvienos klasės veikla.

( Nuotraukos nuotraukų galerijoje)