Inkilų kėlimo akcija

Nuo kovo mėnesio pradžios Gruzdžių gimnazijoje buvo paskelbta inkilų kėlimo akcija. Gimnazijos moksleiviai buvo kviečiami gaminti inkilus parskridusiems Lietuvos paukščiams. Visų klasių mokiniai kartu su tėveliais, seneliais pagamino apie 30 inkilų. Kovo 15 d. gimnazijoje lankėsi Kuršėnų miškų urėdijos, Gulbinų girininkijos girininkas J. Bernotas.

Girininkas pasidžiaugė pagamintais inkilais ir kartu su 4 klasės mokiniais išvyko inkilus pakabinti miške. Su ketvirtokais vyko keletas tėvelių, kurie ir padėjo pakabinti inkilus medžiuose. Pasistiprinę keptomis dešrelėmis, ketvirtokai domėjosi girininko profesija, uždavė nemažai klausimų girininkui. Taip pat tyrinėjo mišką, žaidė žaidimus.

Dėkojame visiems tėveliams, seneliams, padėjusiems gaminti inkilus, girininkui J. Bernotui, ketvirtokų tėveliams, padėjusiems nuvykti į mišką ir sukabinusiems inkilus.

Mokytoja A. Mykolaitienė, A. Vaidinauskienė