Profesijų mugė

Balandžio 4 d. Gruzdžių gimnazijos mokiniai vyko į Šiaulių profesinio rengimo centro organizuotą „Profesijų mugę“. Renginio organizatoriai dalyviams pasiūlė įvairių įdomių veiklų. Mokiniai dalyvavo įvairiose profesinio veiklinimo praktiniuose užsiėmimuose: siuvo sportinius maišelius, restauravo kėdes, gamino medienos dirbinius, dekoravo konditerijos gaminius, bandė projektuoti interjerą, kompiuteriu projektavo baldus, net tinkavo.

Šios praktinės veiklos padėjo mokiniams geriau susipažinti su šiomis specialybėmis, gal netgi paskatins juos rinktis šias profesijas. Vėliau vyko konkurso „Mano svajonių profesija“ dalyvių apdovanojimas. Smagu, kad tarp beveik dviejų šimtų konkurso dalyvių buvo ir mūsų gimnazijos mokinių. Prizines vietas pelnė Gintarė Baranauskaitė (technologijų darbai, konsultavo mokyt. V. Baranauskienė; informacinių technologijų darbai, konsultavo mokyt. I. Gavorskienė, V. Yseuks); Linas Gedaminskas (technologijų darbai, konsultavo mokyt. V. Baranauskienė); Rosita Šiškutė (technologijų darbai, konsultavo mokyt. V. Baranauskienė).

Balsuokite už savo gimnazijos mokinius.
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)