Gimnazija švenčia tryliktąjį gimtadienį

Nors gegužės 2 – osios rytas išaušo šaltokas, bet gimnazijoje buvo šilta, nes visus bendruomenės narius su gimtadieniu sveikino direktorius J. Vasiliauskas.

Mokinių laukė daug veiklų, susijusių su menu: skaičiaus 13 dekoravimas įvairiomis priemonėmis, bendro paveikslo piešimas, ornamento, kurio pagrindinis elementas skaičius 13, kūrimas, plakatų, skirtų fotografavimuisi, piešimas, didelių ritinių simegrafiškas dekoravimas.

Per pertraukas mokiniai ir žaidė, ir dainavo, ir šoko masinį gimnazijos bendruomenės šokį, ir aplankė piešinių parodą.

Bendruomenės salėje gimnazijos direktorius dar kartą visus pasveikino su tryliktuoju gimtadieniu, priminė, kad A. Griciaus vidurinėje mokykloje, o vėliau Gruzdžių gimnazijoje išleistos 68 abiturientų laidos, įteikta 2016  atestatų.

Padėkomis už užimtas prizines vietas olimpiadose bei konkursuose ir akademinius pasiekimus buvo apdovanoti šie mokiniai: A. Stankaitytė, P. Grudikytė, D. Žilinskas, D. Birantas, R. Mudingytė, A. Kaminskas, R. Šiškutė, D. Mykolaitis, R. Šabanas, S. Gedaminskas, G. Buivydaitė, R. Jonkus, G. Baranauskaitė, A. Mockevičius.

Taip pat neužmiršti ir mokytojai. Mokiniai rinko kūrybiškiausią, supratingiausią, reikliausią, linksmiausią mokytoją. Kūrybiškiausia mokytoja tapo V. Baranauskienė, supratingiausia – O. Venckienė, reikliausia – L. Gorškovienė, linksmiausias – T. Žilius. Metų mokytojo vardas atiteko A. Belskienei.

Tryliktasis gimnazijos gimtadienis baigėsi nuotaikingu koncertu ,,Pasveikinkime vieni kitus“.

Rima Balčiūnaitė, lietuvių kalbos mokytoja
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)