Pagerbti rajono mokyklų geriausi mokiniai

Geriausi mūsų gimnazijos 1-6 klasių mokiniai buvo paskatinti už laimėjimus įvairių dalykų rajono olimpiadose. Domantui Birantui ( 4kl.), Audriui Mockevičiui (5kl.) ir Rimvydui Šabanui (6kl.) buvo suteikta galimybė vykti į Raubonių parką Pasvalio rajone. Šie berniukai laimėjo net po keletą olimpiadų, todėl tikrai nusipelnė šios šaunios išvykos.

Gaila, kad prieš pat išvyką Domantas susirgo,todėl kartu su kitų rajono mokyklų geriausiais mokiniais keliavo tik Audrius ir Rimvydas. Raubonių parkas įsikūręs gražioje vietoje, gamtos apsuptyje,parką sudaro keletas skirtingų ekspozicijų: etnografijos muziejus, atrakcionų parkas, zoo sodas, Tarzano karstyklės, dinozaurų parkas, vabalų muziejus. Mūsų vaikinai daug kuo domėjosi, smagiai praleido dieną, labiausia patiko zoo sodas ir atrakcionų parkas.

Mok. L. Jokubaitienė
(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)