Kūrybinis projektas ,,Liepsnojantis rudens medis“

Spalis vėl pakvietė 5-12 klasių mokinius į kūrybinį projektą ,,Liepsnojantis rudens medis“. Per ilgąją pertrauką buvo skaitomi lietuvių poetų eilėraščiai, skirti rudeniui. Vėliau mokiniai apie spalvingą metų laiką kalbėjo mįslėmis, eilėmis, spalvomis ir vaizdais. 5- 6 klasių mokiniams reikėjo sugalvoti mįslių apie rudenį, septintokai ir aštuntokai ieškojo ,, pabėgusių “ iš eilėraščių žodžių, o gimnazistai spalvomis tapė rudenį, bandė kurti eilėraščius.

Pasidžiaugę kūrybos rezultatais, vaišinosi keksiukais, gėrė žolelių arbatą. Su gera nuotaika lauksime 2020 metų spalio mėnesio.

Lietuvių kalbos mokytojos