Pirmokų skaitytojų bilietų įteikimo renginys

Gruzdžių gimnazijos skaitykloje  vyko pirmokų skaitytojų bilietų įteikimo renginys. Šis renginys tradiciškai kasmet organizuojamas norint pirmokus sudominti, pritraukti į biblioteką, paskatinti kuo daugiau skaityti.
Pirmokai turėjo išlaikyti sunkų egzaminą, kad taptų skaitytojais. Mokiniai turėjo  sudėlioti dėlionę, atspėti kokie  pasakų personažai pavaizduoti dėlionėje , kadangi daugelis pirmokų yra skaitantys, šią užduotį jie įveikė kuo puikiausiai. Mokiniams reikėjo kuo gražiau papuošti duotas  raides ir  susiskirsčius  į komandas sudėti  žodžius. Visas užduotis įveikę mokiniai gavo skaitytojo bilietą, ir dovanėlę. Nuo šios dienos visi galės ateiti į  biblioteką rinktis knygučių. Visus džiugino puiki nuotaika, šilta atmosfera, susidomėję vaikų veidai.