Karjeros planavimo diena

Spalio 23 dieną Gruzdžių gimnazijos  5 klasės  mokiniams  buvo netradicinė ugdymo diena – „Karjeros planavimo diena“, kurios tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais.  Nepamokinės Karjeros dienos veiklos leidžia mokiniams artimiau susipažinti su įvairiomis profesijomis, mokymosi įstaigomis ir jų programomis, praplečia pažinimo akiratį ir pasirinkimo galimybes. Šią dieną 5 klasės mokiniai lankėsi Šiaulių ,,teismų  istorijos“   muziejuje. Mus pasitiko   teisėjas  Alfredas Vilbikas ir papasakojo apie  teismus, jų istoriją ir teisėjo profesiją unikalioje teisėjo Pelikso Bugailiškio  teismo posėdžių salėje išklausėme  teismų istorijos paskaitą, apžiūrėjome  tarpukario ir sovietinį teisėjo kabinetus, viduramžių įrankius.
Dėkojame  Alfredui Vilbikui už įdomų pasakojimą, labai džiaugiamės  susipažinę su teisėjo profesija.

5 klasės auklėtoja Rima Bernotienė