Integruota veikla 1 –oje klasėje ,,Paštas“

Gimnazijos pirmokai pirmą gruodžio savaitę dalyvauja integruotoje veikloje ,,Paštas“. Per matematikos pamokas skaičiavo laiškus, pašto transporto priemones, girios paštininkus. Per lietuvių kalbos pamokas aiškinosi, kaip reikia rašyti laišką. Per pasaulio pažinimo pamokas sprendė, kodėl balandžiai nebeskraidina laiškų, kam reikalingas pašto ženklas. Labiausiai vaikams patiko apsilankyti Gruzdžių miestelio pašte. Ten jie susipažino su pašto darbuotojais, sužinojo, kur ir kaip iškeliauja žmonių atnešti laiškai, kaip siunčiami siuntiniai, kokius antspaudus ant voko deda paštininkė. Didžiausia staigmena – pirmokai pašte patys gavo keistą siuntinį, kurį parsinešę į klasę su nekantrumu atidarė. Ten laukė nykštukų laiškas ir dovanos. Prie klasėje pasipuoštos eglutės buvo labai smagu skaityti gautą laišką.

Mokytoja A. Mykolaitienė