Kūrybinis projektas ,,Liepsnojantis rudens medis“

Spalio 11 dieną, kaip ir kasmet,  vyko kūrybinis projektas,  skirtas spalvingajam rudeniui.  Projekte dalyvavo 5-8 kl. ir I-III gimn. kl. mokiniai. Daugiau kaip pusvalandį  klasių komandos kūrė eilėraštį apie medį, kuris teko burtų keliu.

O medžių buvo pasiūlyta įvairių: obelis, kaštonas, liepa, klevas, ąžuolas… Komanda taip pat turėjo iliustruoti sukurtąjį eilėraštį. Išgirdome mielų, originalių, brandžių  kūrinių apie įvairiaspalviais lapais pasipuošusį medį, gėrėjomės puikiais piešiniais, dvelkiančiais rudeniu. Darbų pristatymą baigėme obuolių pyrago ir žolelių arbatos skanavimu.

Dėkojame kūrybingiems ir išradingiems mokiniams, dalyvavusiems projekte ,, Liepsnojantis rudens medis“.  Iki susitikimo kitais mokslo metais.

Lietuvių kalbos mokytojos

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)