Vasario 15 – ąją – ugdomoji veikla "Juozas Tumas-Vaižgantas – tautiškumo puoselėtojas"

Vasario 15-ą mokykloje organizuota lietuvių kalbos diena ,,J. Tumas-Vaižgantas – tautiškumo puoselėtojas“. Po įžanginės radijo laidos pamokų metu mokykloje vyko įvairios netradicinės veiklos. Mokiniai žiūrėjo filmus apie Vaižgantą, kūrė Vaižganto biografijos žemėlapį, susipažino su rašytojo žodynu, dėliojo jo posakius, iliustravo kūrinių ištraukas, remdamiesi ,,Pragiedrulių“ ištrauka kūrė ,,Vaižganto pievą“.

Kartu paminėtos ir Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena bei Gimtosios kalbos diena. Kultūros centre surengtas labai gražus gimnazijos moksleivių ir kultūros darbuotojų koncertas ,,Mes – Lietuvos dalis“. Jo metu gimnazijos direktorius šauniausiems gimnazijos mokiniams įteikė Padėkas.