Paskutinio skambučio šventė

Šią savaitę15-ajai gimnazijos abiturientų laidai mokyklinis varpelis skambėjo paskutinį kartą. Tiesa, ne ten, kur praleista dvylika metų, nes karantinas neleido dvyliktokams užverti klasės durų mokykloje. Tad abiturientai, tėveliai ir mokytojai „susitiko“ virtualioje aplinkoje. Paliestas gimnazijos direktoriaus rankų, mokyklinis varpelis savo skambesiu dvidešimt trims abiturientams pranešė, jog mokslo metai pasibaigė. Vėliau sveikinimo žodžius tarė pirmosios mokytojos: A. Kolčiakova, B. Dundulienė, Z.Ajutienė, R.Lukauskienė ir E. Mumgaudienė. Nuoširdžius posmus dovanojo pirmokėliai. Klasės auklėtojos I. Gavorskienė ir O. Venckienė, sveikindamos savo auklėtinius, pasidžiaugė kartu praleistais metais. Sėkmės egzaminuose ir gyvenime linkėjo gimnazijos administracija – pavaduotoja ugdymui A. Šlikienė ir direktorius J. Vasiliauskas.