Chemijos pamoka kitaip…

Rugsėjo  mėn. 17 d. aštuntokai pristatė  projektą  „Natūralios ir sintetinės medžiagos bei jų panaudojimo galimybės“, kurį reikėjo atlikti per vieną savaitę.  .  Šio projekto tikslas – formuoti teigiamas mokinių nuostatas  mokslo atžvilgiu, kelti mokinių motyvaciją, ugdymo turinį siejant su praktine veikla,  susipažinti su natūralių ir sintetinių medžiagų savybėmis, jų privalumais ir trūkumais. Šiandien jau neužtenka žinoti, iš kokios medžiagos drabužis pagamintas – natūralios ar sintetinės, o nuostata, kad tik natūralaus pluošto drabužiai komfortiški – pasenęs mitas, tiesa,  ne visada. Kodėl sportiniai rūbai siuvami iš dirbtinių pluoštų audinių, kas geriau saugo nuo šalčio – storas vilnonis paltas ar sintetinio pluošto striukė? Į šiuos ir daugelį kitų  klausimų mokiniai bandė rasti atsakymus.

Chemijos mokytoja Danguolė Norkuvienė