„Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“

Knygų skaitymą ir literatūrą populiarinantis projektas

,,Šiaurės šalių bibliotekų savaitė”

neaplenkė ir Gruzdžių gimnazijos . Tai tradicinė šviesos ir knygos šventė.

Kai lapkritį apgaubia tamsa…

Jos metu Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekose, mokyklų bibliotekose sutartu laiku vyksta Šiaurės šalių literatūros skaitymai. Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitė kvietė vaikus, jaunuolius pamąstyti apie tai, ką reiškia būti pasaulio piliečiu, ir paieškoti savo vietos jame. Skaitymas suteikia mums fantastišką galimybę keliauti, patirti ir kurti. Gimnazijos pradinių klasių mokiniai  rinkosi į skaityklos kūrybines dirbtuves, kad linksmiau būtų klausyti sekamų pasakų, vaikai užsiėmė kūrybiniais darbeliais, kūrė iš įvairiausių medžiagų.

Džiaugiamės, kad kaip ir kiekvienais metais savaitės renginiuose aktyviai dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Buvo labai smagu, išgirdome nemažai pasakų ir padarėme nuostabių darbelių.2