Pradinukų Padėkos diena

Birželio 16 dieną pradinių klasių mokiniai baigė mokslo metus. Pradinukai šią dieną dalyvavo edukacinėje nuotolinėje programoje „Tautodailės rekordai“. Ketvirtos klasės mokiniams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Šią dieną padėkomis  buvo apdovanoti labai gerai besimokantys mokiniai; kalbėta apie vasaros malonumus ir galimas nelaimes, pildomos vasaros atmintinės. Padėkos diena baigėsi Ledų ir muilo burbulų fiesta! Pagyrimas ir nuoširdi padėka motyvuoja, skatina kruopščiau mokytis, dirbti.

Ačiū – reikšmingas ir ypatingas žodis, galintis atidaryti duris arba  jas užtrenkti. Padėkodami mes parodome dėmesį ir pagarbą kitam. Jeigu sugebi padėkoti, vadinasi sugebi išskirti, kas yra gera, kas yra reikšminga.

Visų pradinukų vardu tariame ačiū mokytojams, administracijai, virėjoms, valytojoms, vairuotojams, visai gimnazijos bendruomenei. Linkime šiltos ir džiaugsmingos vasaros!

Dalinamės akimirkomis iš šventės…


Pradinių klasių mokytojos