„Tyrėjų naktis 2021“

Rugsėjo 23 d. Gruzdžių gimnazijoje tradiciškai, kaip ir kasmet vyko „Tyrėjų naktis“ renginiai .

Aštuntokai  sužinoję , kodėl vienos medžiagos lengvesnės  ar sunkesnės už kitas, nustatė įvairių kūnų tankius. Pirmokai , antrokai tyrinėjo įvairių daržovių, vaisių rūgštingumą ir bazingumą. Mokiniai nustatė, kokias daržoves, vaisius reiktų valgyti , sergant refliuksu. Trečiokai ir ketvirtokai atliko projektinį darbą  ,,Mano diena mokslo istorijoje,, ieškojo mokslinių atradimų savo gimimo dieną.

Dalyvaudami „Tyrėjų naktyje“, 8-IV gimnazinių  klasių mokiniai patys tapo  tyrėjais. Kiekvienas patyrė, koks įdomus ir naudingas gali būti mokslininko darbas. Mūsų gimnazijos mokiniai dar kartą įsitikino ir savo akimis pamatė, koks nuostabus mokslo ir žinių pasaulis! Kaip smagu jame stebėti, atrasti, tyrinėti, sužinoti kažką naujo… „Tyrėjų naktis“ – tai ne tik būdas paįvairinti pamokas, bet ir puiki proga išbandyti netradicines mokymo(si) metodikas.

Chemijos mokytoja