Mokytojo darbas – tai nuolatinis buvimas scenoje

Šiais metais Gruzdžių gimnazijos biologijos ir chemijos mokytoja Laima Zdanavičienė buvo viena iš kandidatų Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtai Meilės Lukšienės premijai gauti. Ši premija skiriama už išskirtinę, sėkmingą pedagoginę veiklą. Mokytojos Laimos pedagoginis darbas yra ne tik vedamos pamokos, tačiau ir daugybė kitų veiklų: ji organizuoja seminarus šalies pedagogams, veda atviras pamokas, dalyvauja stažuotėse, projektuose. Darbas mokykloje, anot mokytojos, suteikia galimybę kurti, atrasti, pažinti, ieškoti, veikti. „Tai nuolatinis buvimas scenoje. Pats esi savo veiklų režisierius. Aplink tave – žiūrovai ir kritikai. Pamoka – tai kūryba. Kiekvienas režisierius Hamletą stato kitaip, nors Šekspyras parašė tik vieną tekstą“, – dalijasi mintimis mokytoja Laima. Prasmingi auklėtojo Juozo Čėsnos žodžiai, jog „mokslo pažinimas – kaip chorizontas: kuo labiau prie jo artėji, tuo labiau jis nuo tavęs tolsta“, įkvepia mokytoją Laimą įprasminti kiekvieną dieną naujais atradimais, siekiais ir darbais.