Programavimo savaitė (Code Week 2021)

Š. m. spalio 9-24 d. visoje Europoje ir Lietuvoje vyksta iniciatyva Programavimo savaitė 2021 (Code Week 2021). Šios savaitės metu organizuojami įvairūs renginiai, pažintiniai užsiėmimai, akcijos, programavimo pamokos siekiant populiarinti programavimą, suprantamai paaiškinti šios srities gebėjimus ir sutelkti motyvuotus žmones mokytis.

3 klasės mokiniai per neformaliojo ugdymo užsiėmimą ,,Informatika pradiniame ugdyme“ jau ne pirmus metus mokosi programavimo. Tad šį mėnesį vaikai užsiėmimo metu dirbo su Scratch programa, kurios pagalba sukūrė ir pateikė savo projektus ,,Anglų kalbos abėcėlė“. Informatika buvo integruota su anglų kalba. Užsiėmimo metu parengti darbai buvo pateikti renginio organizatoriams. Mokiniai ir mokytoja gavo dalyvių pažymėjimus.

402368-e5tNKH9oTv