Nuo spalio 25 d. (pirmadienio), grįžtame į kontaktinį ugdymą

Nuo  spalio 25 d. (pirmadienio), grįžtame į kontaktinį ugdymą – pamokos, neformaliojo ugdymo užsiėmimai, konsultacijos vyks gimnazijoje, laikantis visų saugumo reikalavimų. Primename, jog draudžiama į gimnaziją atvykti asmenims, kuriems pasireiškia karščiavimas  ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Vardan visų mūsų saugumo –  skatiname mokinius periodiškai testuotis gimnazijoje greitaisiais antigeno testais. Tad  tėveliai – kas nepateikėte sutikimų dėl vaikų testavimo  galite tai kuo skubiau padaryti. Būkite ir išlikite sveiki!

Administracija