„Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ 2021

Spalio 28 d. Gruzdžių gimnazijos komanda „Valiutos” (mokiniai: Paulina Izonytė, Urtė Gedaminskaitė, Gabija Kundrotaitė ir istorijos mokytojas Audrius Mickevičius) nuotoliniu būdu dalyvavo respublikinėje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Pagrindinis viktorinos tikslas – paskatinti moksleivius, mokytojus bei visą mokyklos bendruomenę gilinti žinias apie mokesčius, domėtis Valstybinės mokesčių inspekcijos veikla, mokesčių aktualijomis.

Gruzdžių gimnazijos komanda „Valiutos” turėjo atsakyti į klausimus, susijusius su mokesčiais. Pagal nuostatus į trečiąjį etapą galėjo patekti tik viena komanda iš apskrities. Džiaugiamės, kad Šiaulių apskrityje užėmėme I vietą ir patekome į respublikinį etapą, kuris vyks lapkričio 10 d.

A. Mickevičius