Netradicinė anglų kalbos pamoka P. Višinskio bibliotekoje

Lapkričio 11 dieną 6 klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja A.Belskiene lankėsi Šiaulių raj. P.Višinskio bibliotekoje, kur vyko netradicinė anglų kalbos pamoka. Mokiniai susipažino su Amerikos skaitykla bei Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Vieni pagilino žinias, kiti sužinojo daug naujų faktų apie JAV miestus, jų istoriją, kultūrą, nacionalinį JAV paukštį-baltagalvį erelį (Bald Eagle). Taip pat prisiminė keletą faktų apie prezidentų valdymo laikotarpius, kuo kiekvienas buvo svarbus, kokią įtaką darė žmonėms, kokius svarbius darbus padarė JAV istorijoje. Mokiniai gilino anglų kalbos žinias skaitydami pateiktą informaciją apie iškilius JAV žmones, šventes, pastatus. Apžiūrėjo Amerikos skaitykloje esančias knygas, iškaltą 1cento monetą su pirmojo JAV prezidento Džordžo Vašingtono atvaizdu, susipažino su 50 Jungtinių Amerikos Valstijų, kurios buvo pažymėtos įvairiomis spalvomis žemėlapyje. Baigiantis pamokai mokiniai įtvirtino ir įsivertino savo žinias atsakinėdami į anglų kalba pateiktus klausimus Kahoot aplinkoje. 1,2 ir 3 vietos nugalėtojai buvo apdovanoti dovanėlėmis.