Tarptautine tolerancijos diena 2021

Lapkričio 16-oji yra minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet, nuo 2003 metų, inicijuoja šios dienos minėjimą. Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas yra Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos įgyvendinamos Švietimo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmogiškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programos dalis. 2021 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos miestas. Rekomenduojama pakalbėti apie vietovę, kurioje gyvename, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, Bet kuris miestas, miestelis yra gyvas, nes jame gyvena skirtingi žmonės, ar jie yra tolerantiški vienas kitam. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas!

Tolerancijos renginių planas: TOLERANCIJOS RENGINIŲ PLANAS 2021