Teatras yra žaidimas

Gruodžio 6 dieną Gruzdžių gimnazijos 7 klasės mokiniai vyko į Panevėžį į edukacinę programa TEATRAS YRA ŽAIDIMAS. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti improvizuotame priėmime į teatro studiją, pajausti, ką reiškia išbandyti jėgas scenoje ir išgyventi aktoriaus potyrius, suvokti vaidybinio proceso vientisumą, ugdyti kūrybiškumą ir kritinį mąstymą, suteikiant bendravimo ir asmeninės kūrybos džiaugsmą. Be to, tai puiki galimybė įgyti drąsos saviraiškai ir viešam kalbėjimui. Šia programa mokiniai  supažindinti su teatrinio meno raiška, su aktoriaus profesijos ir aktorinio meistriškumo subtilybėmis ir atradimais, suteikti galimybę išmėginti kūrybines jėgas scenos mene, atskleisti kūrėjo sceninį žavesį. Programos dalyviai susipažino su režisieriaus Juozo Miltinio aktorinio ugdymo metodika, domėjosi teatru, jo istorija.

7 klasės auklėtoja Rima