Vasario 16-osios minėjimas

Paskutinę mokslo dieną prieš atostogas gimnazijos bendruomenė minėjo Vasario 16-ąją, Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo dieną. Vyko įvairios veiklos: pokalbiai, filmų stebėjimas, protų mūšiai. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo trispalvių vėliavėlių gaminime ir varžėsi konkurse, kuri klasė jų pagamins daugiausiai. Laimėjo 5 klasės mokiniai, I-IV gimn. klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje, klausėsi lektorės iš Vilniaus L. Sinevičienės paskaitos apie bendruomenės gyvenimą. Gimnazijos kiemelyje buvo organizuotas trispalvių vėliavėlių paradas, kur atneštos visos 5-8 kl. mokinių pagamintos vėliavėlės, kurios smagiai papuošė gimnazijos kiemą. Mokyklos direktorius J. Vasiliauskas visus pasveikino su artėjančia švente, palinkėjo būti pilietiškais ir atsakingais. Taip pat gimnazijoje organizuotos mokinių dailės ir technologijų darbų parodos, graži pradinių klasių mokinių darbelių parodėlė, kiemelyje atliktos Lietuvai skirtos dainelės.