Kaip išlikti draugišku?

Kovo 21 d. 6 klasės mokiniai per pamoką gamta ir žmogus sėkmingai įsijungė į kampanijos „Be patyčių” renginius. Šeštokai diskutavo visiems žmonėms aktualiu klausimu, kaip išlikti draugišku. Kiekvienas galėjo savo mintis išreikšti individualiai, po to pasitarti su vienu grupės draugu ir su visa grupe kartu. Užduoties pildymas viename lape taip pat pareikalavo draugiškumo įgūdžių, kaip pasidėti lapą, kad visiems vienu metu būtų patogu rašyti. Išklausyti kitos komandos pristatomą darbą taip pat buvo draugiškumo įrodymas. Visi šeštokai vieningai sutarė, kas įrodo draugiškumą – tai pagalba draugui, nesityčiojimas, paskolinimas ir pasidalinimas mokymo priemonėmis, ištikimybė, kartu praleistas laikas, sąžiningumas.

Mokytoja Daiva Jonkienė