Išvyka į parodą „Studijos 2022“

Kovo o 31 d. III-IV gimn. kl. mokiniai lankėsi Vilniuje parodoje „Studijos 2022“. Parodoje mokiniai susipažino su mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugomis Lietuvoje, tarptautinėmis studijų programomis, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybėmis. Turėjo  galimybę asmeniškai konsultuotis su karjeros konsultantais, mokymo ir verslo įstaigų atstovais, kurie padėjo apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį.
Mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacinėje programoje – ekskursijoje „Literatūrinis Vilnius“ – nuo legendomis apipintos sostinės iki šių dienų poezijoje gyvybe trykštančio miesto. Ekskursijos metu mokiniai aplankė Vilniaus Katedrą, Jonų ir Bernardinų bažnyčias, vaikščiojo po Vilniaus universiteto kiemelius. Išgirdo pasakojimus apie A. Mickevičiaus, M. K. Sarbievijaus, J. Vaičiūnaitės gyvenimą ir kūrybą.