Kompiuterinio atviruko konkursas „Paukščiai grįžta į gimtinę“

Puikūs pradinių klasių mokinių rezultatai respublikiniame kompiuterinio atviruko konkurse

Gruzdžių gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame kompiuterinio atviruko konkurse „Paukščiai grįžta į gimtinę“, skirtame Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Konkurso organizatoriai – Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba ir Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija. Konkurso tikslas buvo padėti mokiniams pažinti, saugoti gyvąją gamtą, kuo daugiau sužinoti apie Lietuvoje esančius paukščius, ugdyti atsakingą pilietį gamtosauginėms problemoms ir plėtoti vaikų kūrybingumą.

  • Šiame konkurse net keletas gimnazijos pradinukų laimėjo prizines vietas savo amžiaus grupėse:
    • Rugilė Butkutė (1a klasė) – 3 vieta;
    • Marta Meiliulytė (2 klasė) – 2 vieta;
    • Domilė Puzirevskaitė (3 klasė) – 2 vieta;
    • Vėjas Bačkys (4 klasė) – 2 vieta.

Sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės kituose konkursuose !


Pradinių klasių mokytojos