Integruota pasaulio pažinimo pamoka „Kokios mokyklos buvo seniau“

Gegužės 25 d. trečios klasės mokiniams vyko integruota pasaulio pažinimo pamoka ,,Kokios mokyklos buvo seniau“. Pamokos uždavinys buvo siekti pažinti savo kraštą, turėti supratimą apie svarbiausius Lietuvos istorijos faktus. Į pamoką buvo pakviesta J. Vrublevskaja, gimnazijos muziejaus darbuotoja. Ji papasakojo apie Gruzdžių mokyklos istoriją, pademonstravo vaikams unikalių fotonuotraukų iš Gruzdžių istorijos. Vėliau mokiniai keliavo į laikinai įrengtą muziejaus eksponatų kabinetą, kur susipažino su įvairiais istoriniais mokykliniais reikmenimis. Labiausiai vaikus nustebino senovinė, rašymui skirta grifelinė lentelė, kuri, pasirodo, yra labai panaši į dabartinį išmaniųjų įrenginį – planšetę. Tai pavadinom grifelinę lentelę planšetės prosenele.

Mokytoja Aurelija Mykolaitienė