Nepamokinio ugdymo diena „Pažink, tyrinėk, atrask“

Birželio  8 dieną Gruzdžių gimnazijos pradinukams vyko nepamokinio ugdymo diena „Pažink, tyrinėk, atrask”. Mokykloje svečiavosi „Stebuklų laboratorija“. Užsiėmimų metu pradinukai “gamino“ debesis, varžėsi burbulų pūtimo konkurse ir atliko įvairius kitus eksperimentus. Kol vieni dalyvavo edukacijoje, kiti vykdė įvairias veiklas klasėje. Pirmokai į „Gėrybių“ dėžutes rinko ir tyrinėjo įvairias gėrybes: augalus, konkorėžius, akmenukus, plunksnas, vabaliukus, sraiges. Antrokai buvo ne tik aktyvūs eksperimentų dalyviai, bet ir gilinosi į sveikatingumo problemas: matavo savo pulsą ramybės būsenoje ir po fizinio krūvio. Trečiokai virtualiai „lankėsi“ Mosėdžio akmenų muziejuje, tyrinėjo , svėrė, matavo savo atsineštus akmenukus, aiškinosi Lietuvos riedulių atsiradimo istoriją, po to akmenukus dekoravo guašu Ketvirtokai atliko tyrimą „ Pažinkime Gruzdžių miestelio gatves“ ( gatvių pavadinimų, namų skaičius gatvėse). Vaikščiodami miestelio gatvėmis rinko  duomenis, klasėje juos analizavo, sudarė duomenų lenteles ir braižė diagramas. Mokiniai lankėsi Gruzdžių dvare ir klausėsi klasės draugės Luknės pristatymo. Visi pradinukai taip pat tyrinėjo įvairius objektus per mikroskopus. Diena buvo pilna džiaugsmo ir emocijų.

Pradinių klasių mokytojos